Επιτυχόντες

ΑΒΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΒΡΑΜΗ ΟΛΓΑΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗΣ) 10η
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΙΟΝΥΣ.ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΑΛΠΟΧΩΡΙΤΗ ΔΑΝΑΗΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ/ΤΗΣΧΗΜΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΑΣΙΛΤΣΙΩΤΕΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΕΡΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΛΑΣΤΟΥ ΜΕΛΙΝΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΑΛΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 5ος
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΟΥΒΗ ΘΕΟΔΩΡΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΓΡΗΓΟΡΗ ΓΙΩΡΓΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΑΣ ΝΙΚΟΣΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 9ος
ΔΑΣΟΥΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΙΑΜΑΝΤΑΤΟΥ ΜΗΝΑΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΙΓΕΝΑΡΟ ΖΩΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 16η
ΔΡΟΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ)
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠ.ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΤΡΙΠΟΛΗ) 17η
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑΣΣΑΣ ΝΟΜΙΚΗ
ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ.ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΤΣΑΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 19ος
ΚΑΥΚΑ ΙΛΙΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΛΑΨΗΣ ΝΙΚΟΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΚΚΟΣΗ ΧΡΥΣΗΙΔΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 17η
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΚΗΣΤΗΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 11η
ΚΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΝΑΒΗ ΣΟΦΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΤΣΗ ΠΑΝ/ΤΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΟΣ ΜΑΡΙΟΣΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ) 1ος
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΛΙΝΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΛΙΑΡΟΥ ΣΟΦΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΙΑΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΙΑΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΛΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΝΤΖΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΜΑΡΓΑΛΙΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) -ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΜΕΡΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ )
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑΣ) 3ος
ΜΠΑΛΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) -ΠΑΝΤΕΙΟ
ΜΠΑΜΕ ΣΤΕΛΛΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΡΔΟΥΤΣΟΥ ΚΩΝ/ΝΑΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ, ΑΛΙΕΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΜΠΑΡΖΟΥΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 20η
ΜΠΙΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑΣΜΥΝ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 1ος
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ/ΤΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ 10η
ΝΤΑΛΑΠΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΞΕΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝΑΚΗ ΧΑΡΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑΣ)
ΠΑΝΟΥΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΟΥΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΜΙΧΑΗΛΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 7ος
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 15ος
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗ ΣΟΦΙΑΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΠΑΠΑΘΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΘΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝ.ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 5ος
ΠΑΡΑΚΕΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΥΛΗ ΣΑΝΤΡΑΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΝΝΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 13η
ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ ΠΑΝ/ΤΗΣΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΛΩΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΟΥΛΑΣΤΙΔΗ ΜΕΛΙΑΝΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΗΣΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΛΑΕΙΡΑΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΣΑΛΑΜΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 14η
ΣΙΝΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΙΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΣΜΥΡΙΛΙΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΓΕΩΠΟΝΙΑΣ( ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΣΟΦΗ ΑΡΙΣΤΗΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΑΘΗΣ ΝΙΚΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 14η
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΗΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΕΡΖΗ ΠΕΓΚΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΕΣΣΕΡΗ ΑΝΔΡΕΑΝΝΑΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΠΑΝ/ΤΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΟΓΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣΣΧΟΛΗ ΔΟΚΙΜΩΝ ΛΙΜΕΝΟΦΥΛΑΚΩΝ
ΤΟΓΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΑΒΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΑΜΗ ΦΑΙΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΑΜΤΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΙΡΩΝΗ ΛΥΔΙΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΟΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΧΟΤΖΑ ΔΙΟΝΥΣΗΣΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)