Επιτυχόντες

ΑΒΡΑΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) 16ος
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΑΓΓΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (ΧΑΝΙΑ)
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΥΑΚΙΝΘΗΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΗΣ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 16η
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 14ος
ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΥ ΝΑΣΙΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ -ΣΩΜΑΤΑ (ΣΜΥ) 12ος
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΛΠΙΝΙΚΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΙΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΞΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΑΡΒΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ/ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΠΑΤΡΑ) 16η
ΒΑΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΒΕΝΕΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΕΡΡΑ ΧΡΥΣΑΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΙΤΕΝΤΖΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΛΑΝΗ ΖΩΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΒΟΥΛΔΗ ΕΙΡΗΝΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓAΛΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ (ΔΡΑΜΑ)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΝΝΥΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΓΙΑΝΝΑΚΕΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 3ος
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΠΑΤΡΑ) 17ος
ΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΕΛΕΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 10η
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΟΒΑΝΝΑΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ (ΑΘΗΝΑ) 12η
ΓΚΑΔΟΛΟΣ ΝΙΚΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΓΚΑΝΤΖΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ (ΗΠΕΙΡΟΣ)
ΓΚΟΛΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΡΑΙΚΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 137ος
ΓΡΙΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΔΑΒΒΕΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΔΑΚΟΡΩΝΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΑΣΟΥΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 10η
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΗΜΗΤΡΕΛΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) 14ος
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣΣΧΟΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΜΥ) 3ος
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗΦΙΛΟΣΟΦΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΑΧΟΥΛΙΤΗ ΤΙΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΠΑΤΡΑ) 19η
ΖΗΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΟΥΠΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΜΑΡΙΑΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ)
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ) 20η
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΝΟΜΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 17η
ΚΑΛΑΙΝΤΖΙΔΟΥ ΕΥΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΛΛΙΑΜΒΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΛΦΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΑΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΚΑΡΑΖΟΥΡΝΙΑ ΑΘΗΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 4ος
ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ AΝΤΙΟΠΗΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 6ος
ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΤΡΙΒΕΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ. & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΑΙΓΙΟ) 15ος
ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΤΣΙΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΣΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΚΟΥΤΣΑΛΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ 17ος
ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΜΑΡΙΣΙΑΑΓΩΓΗΣ & ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΝ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΚΥΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ,ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 3ος
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ (ΗΠΕΙΡΟΣ)
ΛΕΣΙ ΕΣΤΕΡΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΙΑΤΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΓΙΩΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΔΕΛΛΟΥ ΕΛΒΙΡΑΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΑΝΟΥΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΡΚΕΖΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΜΕΝΤΖΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (ΠΑΝ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
ΜΕΡΝΤΑΝΙ ΕΛΕΝΑΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
ΜΟΥΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΚΑΝΔΡΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΝΟΜΙΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΠΑΜΠΙ ΑΡΤΕΜΙΣΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΜΠΙΘΟΥΛΚΑ ΕΛΙΝΑΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΠΙΣΤΙΧΑΣ ΜΑΡΙΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 14ος
ΜΠΙΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΠΟΥΡΗ ΦΥΛΛΙΝΑΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΜΠΟΥΡΟΥΙΑΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣΑΝΩΤΕΡΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗ & ΠΑΤΡΙΑΡΧΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΚΡΗΤΗ) 1ος
ΜΠΟΥΡΤΖΙΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΝΟΜΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΥΛΩΝΑ ΒΙΒΙΑΝΑΔΙΟΙΚΗΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΕΙ (ΠΥΡΓΟΣ)
ΜΥΛΩΝΑ ΕΥΗΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΚΡΗΤΗ)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΤΕΙ (ΠΑΤΡΑ) 14ος
ΝΤΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΤΡΙΖΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓEΩΡΓΙΑΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΠΑΝ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΩΓΩΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΝΙΑΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΩΝΗΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΘΡΑΚΗ)
ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣΠΕΡΙΚΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ (ΚΡΗΤΗ)
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΠΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣΜΟΡΙΑΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ & ΓΕΝΕΤΙΚΗ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗ ΛΥΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΤΙΜΟΣΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΙΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΠΙΤΣΗ ΑΘΗΝΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΛΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΖΕΤΑΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑΝΟΜΙΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΤΕΙ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)
ΡΟΥΓΚΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΡΟΥΓΚΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΙΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΨΥΧΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΙΜΟΥ ΧΡΥΣΑΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ)
ΣΙΟΡΩΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΣΚΕΠΕΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΑΙΓΙΟ)
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΣΠΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΗΣΣΧΟΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (ΣΜΥΝ)
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΝΟΜΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΑΓΑΡΗ ΑΓΑΘΗΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΚΟΥΜΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑΓΕΩΛΟΓΙΑ (ΠΑΤΡΑ) 12η
ΤΖΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΤΟΓΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΟΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) 6ος
ΤΡΙΓΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΤΣΑΛΑΜΙΔΑ ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΑΜΗ ΕΥΗΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΤΣΟΚΑΝΑ ΟΛΓΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΟΛΚΑ ΝΑΝΣΥΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΦΡΑΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΦΡΑΝΤΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΧΑΛΑ ΜΑΡΙΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΑΜΟΥΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΩΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΟΥΝΤΟΥΛΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΤΡΑ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΕΥΦΡΑΙΜΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)