Επιτυχόντες

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΑΛΕΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΛΜΠΑΝΗ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΑΛΕΡΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΒΑΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΑΣΣΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΟΥΤΣΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΑΪΤΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΑΡΤΑΓΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ( ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΓΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΓΚΟΥΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΡΙΜΠΟΥ ΔΩΡΑΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΗΜΗΤΡΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ(ΠΑΤΡΑ)
ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΖΕΡΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΙΑΚΑ ΔΑΝΑΗ-ΔΗΜΗΤΡΑΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΛΙΑΚΜΑΝΗΣ ΧΑΡΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΠΕΛΗΣΙΟΥ ΛΟΥΙΖΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΑΖΟΥΡΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΚΑΡΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) – ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΚΑΡΚΟΥΛΙΑ ΦΑΝΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΟΥΤΑ ΘΕΩΝΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΚΑΤΕΦΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΚΑΤΣΙΜΠΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΦΕΖΑ ΕΥΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΜΑΡΙΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΙΟΥΦΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΚΟΝΔΥΛΗ ΜΑΧΗΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΙΑΤΡΙΚΗ ΣΣΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΚΟΡΔΑ ΟΛΓΑ-ΝΑΤΑΛΙΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΡΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΣΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΜΠΑ ΡΟΥΜΠΙΝΗΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΚΥΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΚΥΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΓΙΟΥ ΝΑΤΑΣΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΑΖΑΡΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΙΑΠΗΣ –ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΑΛΛΙΑ ΠΙΛΑΡΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)
ΜΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)
ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΓΔΑΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΤΣΑΚΟΥ ΛΙΑΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΟΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΡΚΑ –ΚΑΤΣΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΡΛΟΥ ΝΤΙΑΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΘΑΝΟΣΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΜΑΡΙΑΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΝΤΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΤΙΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΝΙΚΟΛΙΑΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΝΤΜΙΤΡΙΓΙΕΒΑ ΜΑΡΙΑΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΞΕΝΟΥ ΦΑΙΗΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΟΔΩΡΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΠΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΥ ΦΕΝΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΛΕΓΑ ΑΝΤΩΝΙΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (MYTIΛΗΝΗ)
ΠΛΟΙΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΠΡΟΞΕΝΙΑ ΜΑΤΙΝΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΥΛΙΩΤΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)
ΡΟΔΗ ΟΛΓΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΘΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΣΑΚΚΑΣ ΣΠΗΛΙΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΣΑΡΔΕΛΙΑΝΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.)
ΣΙΟΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΣΚΑΝΔΑΜΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΚΙΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΚΟΥΡΑ ΚΟΡΙΝΑΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΟΥΡΑΣ-ΚΟΡΟΜΠΕΛΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΣΟΥΛΗΡΑ ΒΙΒΙΑΝΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΟΥΜΠΑΣΙ ΚΛΑΟΥΝΤΙΟΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΣΠΕΤΣΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΣΤΕΜΙΤΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ-ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΣΦΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΤΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΖΕΡΜΠΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΖΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΟΜΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΤΟΥΛΑΤΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΑΡΤΟΛΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΤΣΟΡΔΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΚΙΩΝΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΡΟΥΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΩΚΑ ΗΡΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΧΑΡΩΝΗΣ ΦΩΤΗΣΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)