Επιτυχόντες

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΖΗΝΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΑΚΟΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΜΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΗΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠENNYΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΙΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΓΚΙΖΑ ΘΕΟΔΩΡΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΚΙΝΟΥ ΧΡΥΣΑΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΓΡΑΜΜΑΤΣΟΥΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΓΡΑΜΜΑΤΣΟΥΛΙΑ ΝΑΝΣΥΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΑΒΒΕΤΑ ΕΥΑΝΘΙΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΗ ΧΡΥΣΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΙΠΛΑΡΟΥ ΒΑΣΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΑΡΛΑ ΕΥΗΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΘΕΟΦΙΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΚΑΦΩΝΗ ΕΛΕΝΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΛΑΗ ΜΑΡΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΛΚΗΣΤΗΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΤΑΝΙΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΚΑΡΑΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΒΑΣΙΑΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΤΣΑΪΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΕΛΕΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΛΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΦΑΙΗΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΜΠΟΤΗ ΜΑΡΙΑΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΣΜΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΣΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΤΣΩΝΗ ΗΛΙΑΝΑΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΝΟΤΗΣΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΚΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΚΟΥΡΛΕΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΣΤΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ ΑΡΙΣΤΕΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΩΣΤΗ ΟΛΓΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΑΖΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΕΟΤΣΙΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΝΙΚΑΣ ΠΑΡΗΣΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
ΜΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ(ΠΑΤΡΑ)
ΜΕΝΥΧΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΣΣΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΜΗΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΚΑΣΤΑΘΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΘΕΑΤΡΟΥ ((ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΑΡΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΡΟΥΝΗΣ ΧΑΡΗΣΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΙΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΜΠΑΤΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΟΥ ΑΚΡΙΒΗΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΙΡΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ. Ε.(ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΜΠΟΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΓΙΩΡΓΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ(ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΟΝΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΟΥΜΠΑΛΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΜΠΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Τ. (ΠΑΤΡΑ)
ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓEΩΡΓΙΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΤΟΥΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΟIKONOMOY ΕΛΕΝΗΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΠΑΪΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΕΡΔΙΚΟΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.)
ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΥ ΓΙΩΡΓΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΗΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΠΡΙΦΤΗ ΑΡΕΤΗΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΡΑΜΑΝΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΡΕΒΙΘΗ ΕΥΔΟΚΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.)
ΣΙΑΦΑ ΣΟΦΙΑΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΣΙΜΟΥ ΚΑΛΛΙΑΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΚΛΑΒΟΥΝΑΚΗ ΔΑΝΑΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΚΟΡΔΑ ΣΟΦΙΑΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΣΤΑΘΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΕΙ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΣΥΡΙΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΑΣΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΤΑΤΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΟΜΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΤΟΤΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΡΙΤΑΡΗ ΕΛΕΝΑΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΩΝΗΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΙΑΝΤΗ ΜΑΡΙΝΑΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΜΑΚΟΥ ΛΙΝΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΤΣΩΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΕΛΕΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΟΝΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)