Επιτυχόντες

ΑΒΡΑΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 3oς
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 9ος
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΒΑΡΟΥΤΑ ΕΙΡΗΝΗΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΑΛΕΡΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΗΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΕΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΒΕΝΤΟΥΡΑ ΕΡΜΙΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑΣ)
ΒΕΡΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
ΒΛΑΣΤΟΥ ΕΦΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΓΑΛΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ ΛΟΥΙΖΑΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΙΑΓΚΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΓΙΑΧΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ)ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
ΓΙΟΒΑΝΗ ΣΟΥΖΑΝΝΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΚΟΛΩΝΗ ΜΑΡΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΟΥΡΖΕΛΑ ΕΛΕΝΗΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΔΑΚΟΛΑ ΧΑΡΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΜΑΛΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 14η
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΔΟΥΒΡΗ ΜΑΧΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΧΟΥΛΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΕΡΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΖΕΡΔΕΒΑ ΙΟΥΛΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΖΙΝΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
ΗΛΙΑ ΣΟΦΙΑΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΥ- ΠΡΑΠΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΕΥΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΠΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΣΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΚΑΡΝΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
ΚΑΡΠΟΥΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 14η
ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΣΠΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΚΟΛΛΙΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΚΟΛΟΒΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΝΙΚΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) 1ος
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΤΣΟΡΩΝΗ ΠΕΓΚΥΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΤΣΩΝΗ ΝΑΝΤΙΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΚΟΥ ΟΛΓΑΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 15η
ΚΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΝΑΒΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΡΗ ΑΛΕΞΕΝΔΡΑΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΥΡΚΟΥΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΚΟΥΡΛΕΣΗ ΕΥΗΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΠΑΝΤΕΙΟ
ΚΟΥΣΤΕΝΗ ΣΤΑΥΡΙΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΚΟΥΣΤΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΥΡΙΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΚΩΣΤΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΕΧΟΥΡΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑΔΙΕΘΝΩΝ,ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΛΙΑΠΗ –ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΝΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΜΑΚΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΘΕΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 2ος
ΜΑΝΤΑ ΟΛΓΑΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΜΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΜΑΡΓΑΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΕΙΡΗΝΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΥΡΟΧΗΣ ΜΑΝΟΣΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΕΤΣΑΝΗ ΘΑΛΕΙΑΒΙΟΛΟΓΙΚΟ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΗΝΑ ΜΑΡΙΑΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) 1ος
ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΜΠΑΡΗ ΡΕΒΕΚΚΑΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΕΤΕ)
ΜΠΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΣΙΩΤΗ ΝΑΝΣΥΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΙΣΤΙΧΑ ΔΗΜΗΤΡΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 10η
ΜΠΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΥΑΚΙΝΘΗΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΡΔΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΝΟΥΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΤΟΚΟ ΓΑΒΡΙΕΛΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΞΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) 10ος
ΞΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) 4ος
ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΕΥΗΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
ΠΑΝΟΥΣΟΥ ΜΥΡΤΩΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 11η
ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΑΡΙΛΙΝΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΑΜΑΛΙΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΛΩΤΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 3ος
ΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΕΦΗΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΣΚΙΑΔΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΚΟΡΔΑ ΕΥΓΕΝΑΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΣΚΡΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΣΜΥΡΙΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΠΑΝΤΕΙΟ
ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΡΕΓΓΙΝΑΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΣΠΕΤΣΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΟΠΩΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΤΑΜΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΤΕΡΕΖΑΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 12ος
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΑΠΕΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΖΕΝΟΣ ΤΑΣΟΣΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ)
ΤΖΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΤΡΑΣΑΝΗ ΚΛΑΡΙΣΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΡΟΥΠΗ ΦΑΝΗΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗ ΕΥΗΔΙΕΘΝΩΝ ,ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΟΥΡΑ ΑΛΕΞΙΑ-ΜΑΡΙΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΑΝΤΖΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΧΕΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΧΟΤΖΑ ΜΑΡΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΩΡΑΪΤΗ –ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΑΝΝΑΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)