Επιτυχόντες

ΑΒΡΑΜΗ ΟΛΓΑΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΩΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΙΑΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 11η
ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΓΑΡΔΙΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΓΚΑΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΚΟΛΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΓΚΟΤΣΙΝΑ ΖΩΗΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΗΜΟΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΡΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΟΥΛΗΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΒΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΑΤΣΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΗΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) 4ος
ΚΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΑΒΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΥΛΙΝΑΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΚΑΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΤΣΑΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑΣ) 2ος
ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ)
ΚΕΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΚΟΖΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΚΟΚΛΑ ΕΛΕΝΑΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΜΦΙΣΣΑ)
ΚΟΜΠΑΤΣΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΝΤΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΖΙΟΣ ΝΙΚΟΣΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΤΣΑΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΚΟΥΤΣΟΥΒΑΣ ΗΛΙΑΣΣΧΟΛΗ ΔΟΚΙΜΩΝ ΛΙΜΕΝΟΦΥΛΑΚΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΣΟΦΙΑΙΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΛΙΑΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΑΓΟΠΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΛΑΦΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ) 20ος
ΛΕΧΟΥΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΩΛΟΥ-ΓΚΟΛΩΝΗ ΓΩΓΩΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ-ΠΑΝΤΕΙΟΣ)
ΜΑΛΤΗ ΕΙΡΗΝΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΟΙΝΟΥ,ΑΜΠΕΛΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)
ΜΑΛΤΗΣ ΣΠΗΛΙΟΣΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ) 2ος
ΜΑΛΦΑΣ ΗΛΙΑΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 14ος
ΜΑΝΙΑΚΗ ΝΑΓΙΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΑΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΜΕΡΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑ) 11η
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΥΣΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΑΣΤΑ ΜΕΛΙΝΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΠΕΡΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΙΡΜΠΑ ΗΡΩΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΜΠΟΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΠΟΣΓΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΜΠΟΥΡΗ ΞΕΝΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑΣ) 16η
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΝΕΓΚΑ ΕΛΛΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 16η
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝ. ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΤΑΝΕΣΙ ΓΙΑΣΜΙΝΧΗΜΕΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΤΟΥΚΑ ΕΥΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΞΕΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΞΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣΣΧΟΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΗΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΝΙΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 17η
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΝ.ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ)
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΡΑΓΚΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΡΟΥΓΚΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΡΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΡΩΣΣΟΣ ΚΛΕΟΠΑΣΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΛΑΜΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΑΛΑΜΟΥΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 17η
ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΓΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΣΓΟΥΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 19ος
ΣΕΜΕΡΤΖΗ ΑΝΝΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΚΑΛΤΣΑ ΛΟΥΚΙΑΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΥΡΓΟΣ)
ΣΚΑΝΔΑΜΗ ΕΙΡΗΝΗΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΛΗΒΑΝΙΩΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΣΜΥΡΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΟΛΩΜΟΣ ΦΩΤΗΣΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ-ΠΑΝΤΕΙΟΣ)
ΣΤΙΒΑΝΑΚΗ ΜΑΙΡΗΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΣΥΡΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΥΨΑ ΔΗΜΗΤΡΑΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΦΗΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΩΡΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ & ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΑΝΑΝΙΚΑ ΠΑΥΛΟΣΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΖΟΥΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΤΖΟΥΔΑ ΡΟΥΛΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΤΡΑΧΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) 20ος
ΤΡΕΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΤΣΕΛΕΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΚΡΙΤΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΙΡΩΝΗ ΙΡΙΔΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 12η
ΤΣΟΚΑΝΑ ΟΛΓΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΟΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΦΙΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΡΗΤΗ)
ΦΟΡΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) 14ος
ΦΟΥΝΤΖΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΧΕΙΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ, ΑΛΙΕΙΑΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΧΩΡΑΪΤΗ-ΣΙΔΕΡΗ ΜΥΡΤΩΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΨΑΘΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)